Laag op muur bladdert na verwijderen behang

Status
Niet open voor verdere reacties.
Omdat wij op zolder de muren in de latex willen zetten, hebben wij de enkele laag behang die erop zat verwijderd met behangafweek. Dit hebben we trouwens in het hele huis gedaan zonder problemen. Het enige verschil is dat de zijmuren op zolder van betonblokken zijn. Er blijft een dunne bladderende doorzichtige licht glanzende elastische laag achter. Deze laag bladdert heet meest op het gips waarmee de naden van de gasbetonblokken zijn gladgestreken, maar ook midden op de betonblokken bladdert dit spul.
Wij zijn nieuw in dit huis gekomen en hebben de muren nooit met een ander middel als behangplaksel voorgestreken.
Deze laag zal verwijderd moeten worden, maar hoe? Afsteken werkt niet, de laag reageert nergens op. Geprobeerd op een klein stukje met terpentine, thinner, verfbrander en schuurpapier korrel 50 zit met 1 streek vol.
Jan
 
Je kan ook iets anders doen. Omdat het er erg slecht/niet
afgaat kan je het er ook op laten zitten. Maar dan wel
'vast' zetten met bijvoorbeeld een fixeer. Dit is er bijvoorbeeld
van het merk Alabastine.

Groet,

Je kunt ook geen reclamelinks in je bericht zetten en je forumnaam aanpassen, mod
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan