Koelvriescombinatie

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben een manhattan koelvriescombinatie, dat is een koelkast met twee deuren, links voor 3 vriesvakken en rechts voor de koelkast. Nou is het helaas zo dat de koelkast niet meer koelt en de vriezer niet meer echt vriest. De vriezer koelt nog wel en het ijs dat daar aan de boven- en achterwand zit blijft daar ook wel. Ook is het zo dat de compressor aan de achterkant erg warm wordt. De ventilator doet het echter wel. Heeft iemand een idee wat hieraan gedaan kan worden?
 
Graag het merk, typenummer en PNC-code (indien merk Zanussi) vermelden.

Manhattan bestaat zowel als model van Zanussi als van Solitaire, en misschien wel van nog andere merken.

Gegevens staan vermoedelijk ergens naast of achter een van de groenteladen, anders (bij vrijstaande koelkast) achterop op een typeplaatje.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan