Kneedbaar vloeibaar hout maken

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Wie kan mij zeggen hoe ik zelf kneedbaar hout (vloeibaar hout) kan maken in de houtsoort waar ik mee aan het werken ben. Ik werk voornamelijk met merbau- en eikenhout. Alle soorten die in winkels te verkrijgen zijn, zijn onecht.
 
Beste A.J.
je kan het beste naar een parkethandel gaan en daar bindmiddel halen. Dat is een kleurloze soort vloeibare lijm. Als je dit hebt kan je met opgevangen schuurstof van je hout en het bindmiddel een papje maken. Op deze manier worden gaatjes en kiertjes in parketvloeren dichtgemaakt, maar het werkt voor alles met hout. Vullen ,laten drogen en schuren.

Suc6, Hans
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan