Kier onder deur balkon

Dag allemaal,

Bijgevoegd een aantal foto's van de situatie. Oudere woning helemaal verbouwd, maar nu heb ik onder de deur van het balkon een kier gevonden waar wind doorheen komt. Het lijkt erop dat deze kier onder de binnenvloer uitkomt. Heeft iemand een idee of deze ruimte enig nut heeft? En indien niet, hoe zou ik deze ruimte het beste kunnen dichtmaken? Het liefste vanaf de buitenkant want binnen is net een nieuwe vloer geplaatst.

Hoor graag en alvast bedankt.

IMG-2437.jpg IMG-2438.jpg IMG-2439.jpg IMG-2440.jpg
 
Ik vermoed dat die kier geen nut heeft.
Bij een bouwmarkt en of ijzerwarenhandel hebben ze daar vast een oplossing voor in de vorm van een rubberen tochtstrip welke op de dorpel of onder de deur geplaatst kan worden.
Desnoods even meerdere soorten en modellen meenemen om te passen en de niet passende weer terugbrengen.
 
Op deze foto's is niets te zien. Maak bij daglicht eens een overzichtsfoto, dan weet ik tenminste waar ik naar moet kijken.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan