Kettingzaag doet niets meer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Tussen het tuingereedschap van de vorige bewoner van ons huis. (We hebben het allemaal mee overgekocht) zat ook een kettingzaag die er nog zo goed als nieuw uitziet. Merk Husqvarna 315 Electronic. Helaas doet hij niks meer.

Zijn er dingen (zekering of zo) waar ik naar kan kijken voordat ik hem naar een reparateur breng. Dat gaat immers altijd onderzoekskosten met zich meebrengen, ook al is hij niet meer te repareren.

Bij voorbaat dank voor elke suggestie!
 
Zit er geen 2 hands bediening op?
meestal moet je met 2 handen 2 knoppen indrukken om hem te kunnen starten.
Foto-tje misschien?
 
Ik zag dat je hier een manual en een illustrated parts lists van de 316 kunt downloaden. helaas niet meer online mod.
Vul het getal 316 in.

Misschien lijkt ie op zijn voorganger. Van de 315 vond ik daar niets.
 
Misschien een simpele: heb je de veiligheidsrem vrij gemaakt? (Voorste handel van je af duwen).
 
Bedankt allemaal en met name Klusidee Kees,

Het downloaden van de manual heeft e.e.a. duidelijk gemaakt.
De machine bleek van binnen helemaal vol te zitten met houtresten.
Na alles goed schoongemaakt te hebben kon de veiligheidshendel uiteindelijk weer bewogen worden en inmiddels zijn enkele boompjes al gerooid.

vrgr. Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan