Isolatie mansarde dak

Beste klussers,

Ik heb een vraag waar ik zelf niet uitkom.
Mijn mansarde dak wordt momenteel geïsoleerd met 6cm recticel.
Deze vind ik persoonlijk te dun, dus ik wil het graag nog aan de binnenkant isoleren met minerale wol in de holle ruimte van de 1e verdieping. (tussen bruine strepen).
De spouw eindigt +/-50cm boven de verdiepingsvloer waarin het over gaat naar een enkelsteens muur waar vervolgens met houten balken het schuine dakdeel begint.
De de site van betreffende merk staat het volgende:
  1. Om vochtproblemen door inwendige condensatie te vermijden, moet de isolatiewaarde van de PU isolatie minimum 1,5 keer de isolatiewaarde van de dampopen isolatie bedragen.
  2. Om het voorgaande te vermijden kan een apart dampscherm aangebracht worden aan de binnenzijde (= warme zijde) van de dampopen vezelachtige isolatie.
Moet ik ook een folie over de enkelsteense muur heen trekken, over de enkel steense en de spouwmuur of alleen over het schuine deel?

dak bouwtekening.png
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan