Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Maar jongens nou niet allemaal tegelijk naar brabant komen hoor.
We hebben het hier in het dorp al druk genoeg, van die toeristen die elk jaar in grote getalen naar de bossen en vennen komen kijken.
En dan pikken ze onze mooiste plekjes op de terrassen van de vele kroegjes en restaurants ook nog in.
Gek genoeg heb ik bij Brabant altijd de associatie met mega-varkensstallen en de kassameisje van de vliegende panters... Deze video is niet langer beschikbaar
Ja, en dan heb je ook nog van die mensen die de Veluwe verlaten en gaan wonen midden in het Duits/Nederlands veengebied, kan elke keer weer gaan turfsteken in m,n zwembadje als de wind weer eens opsteekt!