Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Beste,
Ik zag een vraag op uw site over "houtimitatie op beton"
Ik wil nu graag weten of dit ook mogelijk is op polyester.
Ik wil mijn bootje een houtimitatie kleur geven wat mij leuker lijkt dan gewoon bruin.
Kunt u mij zeggen welke methode en verf ik dan nodig heb, mocht dat blijken te kunnen?
Graag uw reactie.
Met vriendelijke groet
Dickvideo6
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
In principe is elke gladde ondergrond bruikbaar om een houtimitatie op te maken, mits het verfsysteem er goed op hecht en een voldoende duurzaam resultaat kan worden verkregen.
Dit staat in 1 van mijn oude leerboeken over "Houten en Marmeren" zoals het imiteren van hout en marmer officieel heet.
Polyester kan worden geschilderd, maar is bij de onregelmatige laagopbouw van houten - dus houtimitatie- ongeschikt: uw creatie zou snel "in het water vallen" door vuilaanhechting.