Houten vaste vloer verven?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb onlangs een huurwoning bekeken waar ik naar alle waarschijnlijkheid volgende maan in mag trekken. De vloeren bestaan uit kale planken.

Is het mogelijk dit op te schuren en wit te verven? Of krijg ik dan last met vocht? Ik kon niet zien wat er onder lag, hout lag er strak in en was in goede staat. Ik vermoed dat de vorige bewoner één of andere tapijt of parket op heeft gehad, maar alle bedekking is nu in ieder geval verwijderd, dus er ligt gewoon alleen maar hout.

Het leek mij een mooie oplossing deze vloer indien mogelijk, te schuren en verven. Desnoods om verdere investering in laminaat een paar jaartjes uit te kunnen rekken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan