Hout Verven/Vernis

Ik wil graag hout verven zodat het aanvoelt als een piano of gitaar, daarmee bedoel ik dat het glad wordt maar wel de houtstructuur te zien is. Ik gebruik multuplex van 3mm (maar kan ook andere hout gebruiken rond de 3mm). Tot nu heb ik beitsen en vernis geprobeerd maar kom niet echt op het resultaat wat ik wil. Schuren heb ik nog niet geprobeerd. Hoe kan ik dit het beste aanpakken?
 
Dan zult u meerdere lagen hoogglanzende vernis moeten aanbrengen. De nerven moeten eerst worden opgevuld om een gladde toplaag te krijgen. Dus: opbrengen, goed laten drogen, licht opschuren, ontstoffen en dit proces herhalen tot het gewenste resultaat.
 
Gitaarbouwers gebruiken vaak een "grainfiller", of maken "grainfiller" zelf, deze door de lak in de poriën te schuren.


 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan