Hoe ventilator bij haard aansluiten op ventilatorschakelaar

Ik heb hier een gesloten hout haard met 2 ingebouwde ventilatoren.

Daar komt dit 5 aderige snoer uit :

1 x L (bruin)
1 x N (Blauw)
1 x Aarde
2 x ?

We hebben deze ventilator dimmer erbij gekocht met de volgende aansluitingen

2 x Aarde
1 x L (Bruin)
2 x M
1 x N

Hoe dien ik dit nu aan te sluiten op een stekker?

Ik heb de dimmer al aangesloten met bruin, blauw en aarde, en de 2 grijze snoeren uit de ventilatoren daarop, maar dit werkte niet.

Bijgevoegd 2 foto's

122031_IMG_8591_1.jpg

122031_IMG_4213_1.jpg
 
Dat grijze lijken me temperatuursensoren. Mogelijk dat je die hebt gesloopt, door ze in de schroefklem te stoppen. Je moet een handleiding of aansluitschema van de ventilator zien te vinden.
 
Denk dat het om een Flam kachel gaat.
Volgens mij moet je de 2 grijze even de ijzeren mantel verwijderen. Er zitten 2 zwarte draden in. De mantel heeft volgens mij fu ctie om storing te voorkomen maar dan de zwarte even strippen en plaatsen M dan moet het werken. Als het een temp afhankelijke schakelaar is werkt de ventilator alleen als kachel heet is. Dus na ongeveer 20min stoken.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan