Hoe rand tussen vloertegels en muren dichten?

Wij zijn onze keuken aan het opknappen. Er ligt een tegelvloer met vloerverwarming in, maar de randen hiervan zijn nooit afgewerkt door de vorige bewoners. Heeft iemand een idee hoe we dit netjes kunnen maken? Kitten, voegen of met plinten?
114194_20160627_132355_resized_1.jpg


114194_20160627_132327_resized1_2.jpg
 
Hangt een beetje van je smaak af.
Ik zou kiezen voor een hardhouten plint die je met blanke ms polymeerkit op de tegels en tegen de muur kit/lijmt.
Eventueel de plinten eerst de kleur geven die er bij past voor het plaatsen.
 
Aan plinten zat ik zelf ook te denken. We gaan 1 muur betegelen met steenstrips van vloer tot plafond. Moeten we dan eerst de plint monteren en vanaf daar tegelen? Of later de plint monteren, maar wel die ruimte vrij laten?
 
Vanaf de tegels met steenstrips omhoog en dan een plint tegen de steenstrips. Tenzij je eeh terugliggende plint wilt maar dat lijkt mij niet mooi.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.934
Berichten
1.040.689
Leden
111.958
Nieuwste lid
Driewerfst
Back
Bovenaan Onderaan