Hoe plint onder keukenblokje monteren

BertPleizier

Vaste Beantwoorder
Ik heb in de nis van mijn garage een klein keukenblokje gemaakt van de bekende standaard witte bouwmarkt keukenkastjes.

Onder de onderkastjes zitten witte plintjes, welke tijdens montage al gemonteerd moeten worden.

Ik heb van een stuk witte meubelplaat een passende plint laten zagen over de volle breedte. Hoe kan ik deze het beste vastmaken? Schroeven is niet mooi en met een paar magneetjes is weer een flink gepuzzel met montage, want beide magneetjes moeten weer goed tegenover elkaar zitten.

Eigenlijk zoek ik iets als in mijn keuken. Daarbij is de plint met plastic kaakjes aan de bovenkant vastgezet. Even opwippen en de plint komt los.
 
Bij veel keukens wordt de plint vast geklemd om de pootjes van de kastjes. Even googlen plint onder keuken plaatsen bij afbeeldingen.
 
Er zitten geen pootjes onder de kastjes. De onderkastjes rusten gewoon op de zijkanten. Er is dus niks om omheen te klemmen.
 
Als het demontabel moet zijn zou je klittenband op dubbelzijdig tape kunnen gebruiken.
En anders een ms polymeer lijm.
 
Met magneetjes werkt dat prima, de magneten tegen de zijkanten van de kastjes schroeven, de plint er tegen leggen en aftekenen.
 
Is er toch wel een openruimte tussen de onderkant van de kastjes en de vloer?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan