Hoe moet je roest van batterijen weghalen?

Ik heb een rekenmachine alleen ik heb de batterijen te lang laten zitten dus gingen die batterijen lekken alleen hoe moet ik de roest daarvan weghalen :?:
 
Een beetje wd40 erop, laten intrekken en met fijne schuurwol de contactpunten schuren.
 
Indien mogelijk: contacten verwijderen en reinigen in een ultrasoonbad met een universeel ultrasoonreinigingsmiddel. Dat heeft het voordeel dat de viezigheid verwijderd wordt, maar het zilverlaagje op de contacten goeddeels behouden blijft.

Ultrasoonbadjes worden soms verkocht bij grote winkelketens. Ze kosten niet veel, maar doorgaans zijn ze ook niet veel waard. Beter is het om uit te kijken naar een tweedehands ultrasoonbadje uit een lab.

Een gekke aankoop is dat niet: het kan voor van alles en nog wat gebruikt worden en wie eenmaal zo'n ding heeft kan het niet meer missen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan