Hoe kan ik deze schroef los krijgen

Hai klussers,

Ik wil graag een stoel lakken en het metalen onderstel opnieuw verfen. Daarvoor wil ik het houten zitstuk losschroefen maar dat lukt mij niet.

Kan iemand mij vertellen hoe je deze schroef los kan krijgen? Als ik hem los probeer te schroeven, lijkt hij alleen maar nog vaster te zitten.

Achterkant is een gewone kruiskop maar aan de bovenkant is er een soort ronding op de schroef aangebracht waardoor ik hem niet los kan draaien (zie foto).

Advies is welkom! Bedankt
113542_IMG_3136_1.jpg
 
Dit zal dus een moer zijn waar de kruiskop schroef indraait.
Wat gebeurt er als je de kruiskop los draait?
Eventueel houdt je deze tegen met een waterpomptang.
 
Hallo

102774_Screenshot_201604131725061_1.png


Dit zijn meubelverbinders, steek er een passende inbussleutel in, hou de schroef tegen, en draai dan de andere kant (kruiskop) los.

Grt.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan