Hoe bedekkingspaneel tussen keuken en zij-muur monteren?

Beste klussers,

Jaren terug hebben wij onze keuken geplaatst. Aan een afrondend klusje zijn we destijds niet toegekomen; het monteren van het bedekkingspaneel (heet dat zo?) tussen koelkast/oven en muur. De plank hebben we nog, nu nog de juiste/netste manier vinden om deze te monteren. Hoe kunnen we dit het beste doen? Zie ook de bijgesloten foto's.
Dank voor jullie hulp!
Gr. Nicole & Rob

123801_IMG_7462_3.jpg
123801_IMG_7463_1.jpg
123801_IMG_7464_1.jpg
123801_IMG_7465_1.jpg
 
Passtrook.
Strook op de juiste breedte van de plaat zagen en tussen de kast en de muur plaatsen. Met een paar dunne schroefjes vastzetten vanuit de kast. Een eventueel naadje tussen de strook en de muur dichten met acrylkit.
 
Thanks Rola! Dus dan hangt als het ware de (onderkant van de) passtrook ter hoogte van de onderplint, vastgeschroefd aan de (koelkast)kast? De koelkastdeur steekt dan (zijn dikte) uit tov de passtrook, correct? Dank weer!
 
De strook is even lang als de kast hoog is, voorkant gelijk met het corpus van de kast of iets terug houden.
 
Boor de schroeven even voor, anders loopt u de kans dat dat de strook gaat splijten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.621
Leden
111.953
Nieuwste lid
Nixxbizz
Back
Bovenaan Onderaan