Grohe Rapid

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik weet dat er al meerdere topics zijn over de Rapid van Grohe, maar haal daar niet direct mijn oplossing uit vandaar een nieuwe.

Sinds 2006 heb ik een Rapid (geel frame) en heeft altijd goed gewerkt, maar sinds enkele dagen loopt het water door als ik doortrek...dmv een beetje spelen met de drukknoppen stop het water met doorlopen...en kan je weer gewoon doortrekken...zal dit een geval van een vlotter zijn of moet ik verder zoeken??

Normaal geeft de grote knop meer water als de kleine knop en nu geven beide knoppen volgens mij evenveel water.
 
Dat doorlopen bedoel in stomen van water in je wc pot

Dit komt door het spoelmechanisme, deze kan smerig zijn door kalk aan slag en zodoende slecht naar beneden zakt.

Haal deze er uit maak hem schoon en kontroleer de rubber en zonodig die ook vervangen.

succes
 
Henk bedankt voor je reactie, maar weet jij of deze er makkelijk eruit is te halen?? Ik heb wel een tekening maar eerlijk gezegd zou ik niet weten wat het spoelmechanisme op de tekening is ;-)
 
Dat is het ding wat midden in zit van de bak op de tekening ken je zien hoe deze vast zit kwestie van er uit wrikken
 
Henk super bedankt voor je reactie, het is opgelost na een schoonmaakbeurtje..;-) Rubber zag er nog uit als nieuw..

Heb jij trouwens nog een goed idee voor een spatwandje in de badkamer voor op de badrand?? 20 a 30 cm breed? in de winkels kun je ze vanaf 60 kopen...zal ik er zelf 1 moeten maken of moet ik beter zoeken en zijn ze toch te koop??

Gr
 
Wat bedoel je mee met een spantwandje, kan je me dat wat duidelijk maken.
 
Wellicht kan een stukje/strookje Trespa je helpen.
Is heel duurzaam, waterdicht (want kunststof) en niet al te duur denk ik......
 
Ik douche in mijn bad, maar de vorige eigenaar van mijn woning is zo slim geweest om de douchekraan etc in het midden van het bad te plaatsen. IK heb een douchegordijn voor het douche maar tijdens het douche loopt er links en rechts wel eens wat water over de rand van het bad op de vloer.

Ik heb wel van die badwanden gezien maar die zijn meer als je aan de linker of rechterkant van het bad aan het douchen bent. Deze badwanden/badscherm zijn dan meestal 60 tot 80 breed maar das echt te breed om aan beide kanten te monteren (wil ook me bad nog wel in kunnen komen ;-)).

Ik ben dus opzoek naar een spatscherm van ongeveer 30 breed, bij de bouwmarkten zie ik alleen de brede wanden, ik heb ook aan glasblokken zitten denken maar das volgens mij ook niet alles volgens mij.
Of plankdragers verticaal monteren en veiligheidsglas ertussen maar de montage lijkt me ook niet sterk genoeg.
 
Evt kan je die op maat laten maken met veiligheids glas, dit is in alle soorten en mate te maken
 
@ Fransman: ja, is te bestellen, maar dan is het maatwerk en daar betaal je voor. Vraag is of je dat wil. En wat is je gewenste hoogte?

@ Kaajee: Trespa is best wel een beetje prijzig trouwens.

@ Fransman: Als je er toch overdenkt om het zelf te maken, dan zou ik persoonlijk voor een stuk plexyglas van 4mm dik gaan. Heb je toch nog het idee dat het glas is. `t is maar een idee.
 
Zit te denken, je kan een driedelig schuifdeurtje van een douchcabine ergen op de kop tikken voor weinig, en daar een deel uithalen en die dan gaan gebruiken als wandje. zit je ongeveer ook op 30-40 cm (mits de schuifdeur voor een 90 douchbak/cabine is natuurlijk, anders kom je kleiner uit. de hoogte is dan meestal wel rond de 1,85 of hoger). het is maar een idee.
 
Ik vraag me toch wel af, wat je nu met een spatwandje van 30 cm breed wilt doen.
Spatwandje van 30 cm breed heeft helemaal geen nut op een bad.

Want er wordt hier nu wel van alles geroepen, maar ik denk dat niemand weet wat nu de bedoeling is.
 
Misschien kan @Fransman een schetsje maken zodat het even weer wat duidelijk word.

Ik had eerst gedacht een open klappende bad wand uit 3 delen van 40cm.
 
Volgens mij is dat een goed idee Henk, van die foto.
Want nu is het allemaal gissen en dingen roepen.

En de glazen bol is hier in gebruik door moeder de vrouw.
Dus daar mag ik niet aankomen nu. :wink:
 
Ik reageer alleen op wat meneer in gedachten heeft, hoeft in feite geen foto geplaast te worden. en ik opper alleen opties. het is ten allertijden een klusideeën Forum. dus die opper ik :). ideeën lijken me altijd welkom in dit geval.
 
Maar je kent de situatie helemaal niet, of het moet zijn, dat jou glazen bol wel werkt.
Daarom ook gevraagd om een foto, dat zal een hoop meer duidelijk maken denk ik.

want nu is het alleen giswerk, wat nu precies de bedoeling is van dat spatwandje van 30 cm.

Eerder bericht was ook niet persoonlijk bedoeld, maar algemeen. :wink:
 
@ peter: glazen bol net gepoetst dus die werkt prima (geintje) :P

inbeeldingsvermogen kan ook en hoop doen, maar goed laten we afwachten totdat meneer een foto plaatst :). Lijkt me de beste oplossing :)
 
Glazen bol?

Als ie doucht loopt er links en rechts water langs zijn gordijn hier wil hij glasplaten oid van rond de 30 cm. en geen 60 cm. omdat ie er dan niet meer in kan. Dat staat er toch?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan