Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb mijn huis 2 jaar geleden laten verven door een schilder. De gevel heeft panelen van Werzalit. Deze bladderen nu al. Waar de verf nog niet los is, is het oppervlak bobb
elig. Meerdere huizen in mijn blok hebben dit probleem. Ik wil het graag goed hebben. Wat is de juiste aanpak van dit probleem?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Hallo
Wat er toen gebeurt is, blijft gissen, maar wel vreemd dat het nu al bladderd.
Werzalit is een gericykelde kunsstof, en dat is goed te schilderen.
Ontvetten en het totaal goed schuren. Korrel 120/150 en ontstoffen.
Daarna gronden met een hechtprimer voor kunststof, vervolgens na licht tussen schuren met een schuur matje, kunt u aflakken met een Acryl of alkyd verf op kleur.