Gegraven gat dichten voor kunstgras, te nat?

Ik heb een gat gegraven voor wat leidingwerk. Dat wil ik nu snel dicht hebben ivm kunstgras. Door de regenval valt mij op dat de grond wat beweegt, alsof en teveel vocht onder zit waardoor je een soort drijfzand gevoel krijgt.

Kan ik het gewoon dicht gooien en aantrillen of moet ik eerst wachten op wat zon? Ik wil natuurlijk geen verzakkingen achteraf.
Kunstgras bedrijf zegt met beton granulaat te werken en dat het niet verzakt. Dan hou je echter geen rekening met recent graafwerk, denk ik.

Alle tips zijn welkom!

1000024625.jpg
 
Kan 10 cm blubber zijn, maar ook meters diep veen.
Hoe hoog staat het grondwater daar?
Huis op palen of op staal (standaard fundering) geeft ook een hint.
 
Oke, dus leggen kunstgras paar weken uitstellen?
Kreeg de tip om de grond nat te houden vanwege inklinken. Daarna ging het echter flink regenen. Beetje overkill nu.

Huis staat op palen. Wat dieper is meer klei grond. Daarboven zand. Heb nu eerst de grond terug gegooid.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan