Gat in kuip Zanussi wasmachine

Status
Niet open voor verdere reacties.
Er is een gat geconstateerd in de trommel van m'n wasmachine (hij is nog geen jaar oud en heeft een kunststoftrommel). Nu gaf iemand mijn aan dat ik een nieuwe trommel moet laten bevestigen. Is er niet iets waar het gat mee te dichten is.
 
Beste dochtersbrenda,

Ik moet me toch sterk vergissen, maar op alle witgoed zit standaard een garantietermijn van 2 jaar!

Waarom dan zelf gaan zitten modderen? :wink:

Overigens, als je verder geholpen wilt worden, kijk dan eerst even in de sticky "Lees dit eerst voor een oplossing" en vermeld de daarin aangegeven nummers!
 
Je hebt gelijk er zit 2 jaar garantie op maar niet hierop.
Er heeft waarschijnlijk iets in de trommel gezetten dat vastgeslagen is en hierdoor een gat in de trommel geslagen heeft. Dit valt buiten de garantie.
 
Dan hebben we lijkt me toch die nummers nodig, wellicht kan dan een van de specialisten je nog tips geven.

Repareren van die trommel lijkt me niet verstandig:
- Er zijn maar weinig lijmen die op kunststof pakken
- De trommel raakt in onbalans door eventuele opvulstukken!

Hou er wel rekening mee dat bij het centrifugeren er enorme snelheden ontstaan, en dat knoeien aan de trommel dus best wel gevaarlijk is.

Witgoedmonteur heeft ons pas geleden nog voorgerekend dat de buitenkant van de trommel een snelheid bereikt van meer dan 100 km per uur!
 
Neem eens contact op met de elgroep service afdeling coulance, leg uw probleem voor en wacht eens af wat er mischien uitrolt, volgens mij hanteren ze coulance bedragen voor dit soort ongelukjes.
Het telnr staat in de gebruiksaanwijzing.
 
Tip. Ik heb vandaag net een vrijwel nieuwe Whirlpool hersteld van een gaatje in de kuip. Zat een theelepel in. Kuip goed even ruw maken, en dan met met albastine polyester reparatiesetje de kuip met enkele lagen herstellen setje kost ongeveer 13,00 euro
 
Heb intussen de wasmachine toch zelf dichtgemaakt. Volgens de fabriek moest er inderdaad een nieuwe trommel in. Ze konden mijn niet een prijsopgave doen maar het koste 46,00 voorrijkosten en dan nog 16,00 euro per kwartier (excl. btw) aan reparatiekosten.

Ze zeiden er zo'n half uur/3 kwartier mee bezig te zijn. Heb geïnformeerd bij wat klusjesmannen en die zeiden dat het eerder twee uur duurde. Kon dus net zo goed een nieuwe machine kopen.

Hebben het gaatje nu dichtgemaakt met epoxyhars en het gaat de hele week al goed. Het is dus het proberen waard. Bedankt in ieder geval voor alle reacties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan