E-nr niet te vinden??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Aangezien mijn vaatwasser kuren heeft, dacht ik ik zet het probleem hier op klusidee. Ik op zoek naar het E-nr. maar dat is niet te vinden! :? Het is een siemens inbouwvaatwasser (volgens mij familyline). En hij is een jaar of 5 oud. Zo ik hier zag moet het indentificatieplaatje bovenop de deur zitten. Maar waar ik ook kijk, geen plaatje (ook niet op een andere plek). Kan dit plaatje achter het opbouw frontje van de keuken zelf zitten (zo'n forntje waardoor niet te zien is dat er een vaatwasser achter zit). Wie weet waar ik het plaatje kan vinden?

Alvast bedankt!
 
Het probleem wat hier al wel vaker is beschreven. De machine blijft doorpompen, ook al is de deur open en begint niet meer aan zijn programma. Ik wilde hier bij zoeken kijken wat het probleem kon zijn en hoe op te lossen, maar ik kom zoveel verschillende types siemens machines tegen, die vast allemaal anders in elkaar zitten, dat ik dacht, ik ga op typenummer zoeken, maar ik kan het identificatieplaatje helaas niet vinden.
 
Omdat u de machine toch moet uitbouwen maakt het niet zoveel uit, dan kunt u rustig overal op en onder kijken.

Er is namelijk water gelekt naar de bodemplaat van de machine, waardoor deze in de beveiliging is geschoten en continu afpompt.

Zaak is nu om de machine te drogen, en daarna te kijken waar de lekkage vandaan komt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan