Drukverschil

Status
Niet open voor verdere reacties.
Bij renovatie van een huis hebben we het putwater gebruikt voor wc en bad daar dit altijd de grootste water verbruikers zijn.Maar voor het bad hebben we een probleem .Het warm water komt van de waterleiding en hheft een druk van 8 bar ,hetkoud water van de put aangedreven door een pomp heeft maar 3 bar .Als we de mengkraan van het bad open draaien op warm water overtreft deze de druk van het koud water .Met als gevolg geen koud water om te mengen.
Mijn vraag is nu als ik een drukregelaar op het leidingwater zet en deze regel op 3 bar ,zal dit probleem dan opgelost zijn?
 
Ja bij hogere waterdrukken in bv bergachtige gebieden word in de woning wel vaker een drukreduceer toegepast. 3 bar is ruim voldoende voor een goede werking.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan