Douche warm water troubles

Ik heb laatst een foutje gemaakt met het ophangen van een douchekop. Gaatje geboort door een leiding. Stom stom maar het is gemaakt. Ik heb dus water verloren en dit zoals moet aangevuld. Nu wil ik douchen maar heb amper lauw water??? Dus ik heb alle kachels ontlucht, Cv weer aangevuld tot 1.7 a 1.8bar zoals beschreven. Maar hrt probleem blijft zich voordoen. Het rare is dat als ik de kraan van de wastafel aanzet het gloeiend heet wordt, alle kachels warm worden zonder getik in de buizen dus lijkt mij een probleem vanaf de thermostaatkraan naar het water uit de douchekop als ik logisch nadenk(ps... Soms lastig logisch nadenken).

Wie weet wat er misschien mis gaat, of is de thermostaatkraan defect????



Hopen op snel goed antwoord, heb gewerkt en wil me graag wassen fatsoenlijk haha
 
Misschien zit warme verstopt door dat je in leiding had geboord.
wat voor kraan is het dan?
 
125710_IMG_20191031_215330_5.jpg
 
Je hebt toch in een CV leiding geboord, niet in tapwater leiding?

Zitten er van die zeefjes voor de kraan misschien?
 
Meteen even een vraagje voor als.... Als de thermostaatkraan eraf moet hoe ga ik het beste te werk? Hoofdwaterkraan dichtdraaien, thermostaatkraan eraf, nakijken/vernieuwen en vast zetten hoofdkraan weer open? Moet er weer worden aangevuld ofzo?
 
Waarschijnlijk heb je door de aanvoer van het warm water geboord.
Het kan zijn dat er dan vuil in de leidingen is gekomen en dat nu de zeefjes achter in de kraan verstopt zitten.
 
Daarom zei ik al warme zit verstopt.

maar wel vreemd verhaal cv liep druk weg bij gevuld en warme leiding zit rommel in.

denk gewoon je hebt warme leiding door boort en het druk van cvwas weg heb je die ook bij gevuld
 
Als je er af haalt kraan zit in de kraan een zeefje en een terugslag klep die kan ook vast zitten.
even er aan zuigen.
 
Mensen heel erg bedankt, het werkt weer optimaal! Heb de kraan volledig uit elkaar gehaald en in de azijn gelegd daarna weer in mekaar gebouwd met een super goed resultaat, water wordt zelfs warmer dan ervoor👍👍👍

Mijn dank is groot
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan