Douche vloer laat het water van de put aflopen

Mijn douchevloer laat het water van de put aflopen. Ik wil nu een "rand" maken die er voor zorgt dat het water niet verder de badkamer in kan.

Het blijft dan in de voor de douche bestemde ruimte van de badkamer, wat zouden jullie op de vloer bevestigen als "waterkering" er is volgens mij geen speciaal daarvoor bestemd product op de markt?

graag wat ideeën.
 
Een dorpel van natuursteen is met montagekit zo op de tegels te lijmen.
 
Ik heb laatst ook een paar dorpels laten maken van hardsteen. Deze zijn gepolijst en de scherpe kanten zijn gebroken. Ik moest alleen nog even in de weer met plantaardige olie om ze mooi glanzend zwart te krijgen.

Een randje van 1.5-2 cm zou het water heel elegant kunnen indammen.
 
Ik heb een aluminium vierkante buis van ong 2 bij 2 cm met montagekit op de tegels gelijmd. Daarna netjes afgekit. Ziet er strak uit en kost maar een paar euro.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.913
Berichten
1.040.518
Leden
111.945
Nieuwste lid
Xtomsom
Back
Bovenaan Onderaan