Dikte tegellijm na tegelen

Status
Niet open voor verdere reacties.
In een deel van ons huis wil ik relatief kleine (10x20) natuursteen vloertegels leggen. Ze moeten tegen een parketvloer met een dikte van 14 mm komen te liggen. De vloertegels zijn 10 mm dik. Daarmee blijft er 4 mm over voor de tegellijm (na verwerking). De vloer is mooi vlak waar de tegels moeten komen te liggen.

Is het veilig om de tegellijm zo dun te hebben? Of loop ik dat het risico op onvoldoende lijmdekking op de tegels?
 
Ja hoor, kun je gerust doen.
Gebruik een lijmkam van 6 mm.
Als je de tegels dan wat aandrukt, hou je ongeveer 3/4 mm over van de lijm laag.
 
Je kan ook nog het lijmvlak van de tegels ruw maken met een slijptol voor een betere hechting. dit is een must als die kleine tegeltjes drukbelast worden icm een dun lijmbed.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan