Dichte Cassette los maken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste allemaal,

Ik heb een zonne scherm (5mtr breed 3,5 meter uitval) ruim een jaar in gebruik (2de hands gekocht). Scherm kwam met een tellis 4 afstandsbediengen en een windsensor welke ingebouwd is in de kap.
110074_IMAG0525_1.jpg


Ik heb geen idee welk merk motor of scherm ik heb.

Vorige week is het scherm er mee opgehouden.
Alleen naar beneden werkt (2 seconden motor geluid en dan een klik) zonder beweging. Naar boven niet (tegen eind schakeling aan?). Resetten heb ik geprobeerd maar bij het inhouden van de reset knop op de tellis krijg ik maar 1 x een reactie (dan wel beide richtingen, maar ook alleen motor geluid). Om de motor na te kijken wil ik de bak los krijgen (gesloten cassette). Heb alleen geen idee waar ik moet beginnen aangezien ik nergens openingen ed heb (Ben technisch genoeg). Moet de bak eraf om los te krijgen of is er een andere manier?

Hopend op hulp.

Jordi
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan