Vocht gaat van binnen naar buiten en regen komt van buiten naar binnen.Zou dat de oorzaak van het vocht kunnen zijn
Is het dan aannemelijk dat dit water zich als druppels aan de binnenzijde (warme zijde) van de dampopen folie manifesteert? Gevoelsmatig zou ik dan verwachten dat ik dan ergens lekkage / vocht plekken in de aftimmering van de zolder zou moeten zien?Dat kan. Dan is het "gewoon" lekwater wat naar binnen komt
Ik ga dan toch eerst maar de dampremmende folie nader onderzoeken. Wellicht dat ik daarin eea kan constateren.Vocht gaat van binnen naar buiten en regen komt van buiten naar binnen.
Normaal gesproken is die dampopen folie tegen stuifsneeuw, condens onderzijde van de pannen en als er water voorbij de pannen zou kunnen komen, dat water loopt dan in je dakgoot en niet in het isolatiemateriaal.