Cementvezelplaat als kantplank tegen HSB vloer schilderen en schroeven

Onder / tegen mijn tiny house zal ik rondom cementvezel platen bevestigen (met wat roosters voor ventilatie). Het huisje staat op betonpoeren die ingegraven zijn, 20cm lucht tussen maaiveld en vloer huis.
Waarmee kan ik het beste de cementvezelplaat in de vloerbalken bevestigen (15mm cementvezelplaat en 2x38mm vuren vloerbalken)?
Wat voor soort schroeven gebruik ik hiervoor, en moet dat eerst voorgeboord worden?

De plaat komt voor ongeveer 20 a 30cm in de grond ivm gravend ongedierte hier. Wel zou ik deze graag zwart of donkergrijs schilderen (ik weet dat ze ook antracietkleur geleverd kunnen worden, maar ik heb deze al liggen en zou ze graag gebruiken). Met wat voor soort verf zou dat kunnen?
En ik dacht om tussen de vloerbalk en cementvezelplaat nog DPC folie te doen tegen vocht, of kan ik beter wat anders of is dat niet nodig?

Veel vragen want allemaal nog nieuw voor mij, maar altijd fijne tips hier! :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.980
Berichten
1.041.004
Leden
111.983
Nieuwste lid
Ferrie1981
Back
Bovenaan Onderaan