Boren in plafond, boor schiet door

Ik was aan het boren in het plafond (beton) om de gordijnrails op te hangen. Bij het laatste gat schoot de boor na zo'n 4 cm opeens 2 centimeter door. Volgens mij detector liep er geen leiding. De stoppen zijn niet doorgeslagen en er stroomt ook geen water uit het plafond. Iemand enig idee wat dit kan zijn?
 
Ja.
In de dammen hoor je ook niet te boren, daar ligt de voorspanwapening.
 
Op de dammen kreeg ik inderdaad een uitslag op de leidingzoeker, dus die heb ik ontweken. Wat is de minimale dikte van het plafond bij het kanaal, is dat 3 cm?
 
Met een goede hollewandplug kan daar prima een gordijnrails aan. Bv. zo eentje die je met een speciale tang uitklapt.
 
Dat kan ook met een normale (goede) plug, daar heb je geen holle wand pluggen voor nodig.
Zeker voor een gordijn rails.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan