Boiler in de kelder

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, ik ga binnenkort verbouwen nu wil ik de boiler in de kelder zette 80l
Maar kan ik deze beveiligen als bv de boiler begint te lekken dat ik niet de kelder vol water heb staan
 
Er zijn bakken te koop voor onder wasmachines, hier kunt u een sensor in leggen die de watertoevoer afsluit naar een apparaat wanneer er lekkage is.
Hiervoor moet er wel een elektrisch bediend ventiel geplaatst worden in de aanvoerleiding naar de boiler.
 
Geen idee hoe ze exact heten eerlijk gezegd, bij winkels die wasmachines verkopen hebben ze die dingen meestal op de plank liggen.
 
Zo'n ding vindt u onder de noemen van een lek- of vochtdetector of een debietdetector en werken onder een spanning van 24V. Hierbij hoort dan een elektromagnetisch ventiel, dat bij spanning sluit. Dit ventiel wordt voor de inlaatcombinatie geplaatst met mechanische koppelingen, dezelfde buisdiameter van de toevoerleiding van de boiler.
Niet goedkoop, maar zeker veilig voor wateroverlast.

succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan