Beton van vloer halen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, ik heb de keuken uit mijn klushuis gehaald, maar deze stond op een verhoogd betonnen stuk vloer. Heeft iemand tips hoe ik dit stuk beton nu makkelijk weg kan halen, voor een gelijke vloer?
1000015455.jpg
1000015457.jpg
1000015461.jpg
1000015459.jpg
 
Ik zou zeggen zet er een hak hamer op, en gewoon beginnen. Hoe ziet de onderkant in de kruipruimte of kelder er uit. Zou wel eerst je muren kaal maken. Dat kun je nu nog eenvoudig opscheppen
 
Ah, dankje! Welk gereedschap is het beste hiervoor ik heb een bosch pbh 3000 fre, maar ik merk dat ik er niet makkelijk doorheen kom. en er komen af en toe vonkjes.
2024-10-1219.54.505740525502807978636.jpg
 
om in een betonvloer te hakken kun je beter een zwaardere machine gebruiken, 1 die echt bedoelt is om te hakken
 
Een slijpmachine pakken met diepte instelling. (met stofafzuiging)
Ik zou hier een sleuvenfrees voor gebruiken (omdat ik die heb) hoewel de mijne misschien net niet diep genoeg gaat. (hoeveel cm is de verhoging? )
Slijptol kan ook.

Elke 2 a 3 cm een sleuf net iets dieper dan nodig en je tikt het er zo uit.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan