Betekenis schakelaartjes Locarno telefoon

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb hier een oud ptt toestel "Locarno 16"

Schakelaartjes onderop o.a.
R-RR-LN
Waarschijnlijk iets met doorverbinden?

Memory ON-OFF
Met Memory ON werkt het toestel niet! Enig idee waarom?

Kan geen gebruiksaanwijzing vinden op internet. Iemand?

Bedankt voor suggesties/antwoorden.
Cas.
 
Of ... iemand een toestel met soortgelijke schakelaartjes, vooral dat "Memory ON - OFF" onderop?
En hoe dan het geheugen te programmeren. :?:
 
Ik heb hier een telefoontoestel Locarno 190.
Heeft antw.apparaat en draadloze hoorn.
Ooit door Kpn verkocht, maar ze hebben (leveren) geen gebruiksaanwijzing meer.

Kan iemand me hiermee helpen?

Gewoon uitproberen ben ik niet erg ver mee gekomen :oops:

Cas
 
Ja klopt... je hebt daar al eerder een vraag over gesteld, ik heb je nieuwe bericht daar even aan toegevoegd..

Daar had niemand een pasklaar antwoord op, het zal vrees ik nu niet anders zijn...

Misschien even informeren bij Kpn of ze nog een gebruiksaanwijzing hebben?
 
Ik dacht dat de serie locarno speciaal voor senioren ontworpen waren, dus grote toetsen grote hoorn en een gehoor/luisterversterking.
Daarnaast heeft dit toestel een laatste nummerherhaling en ik dacht afhankelijk van de uitvoering kun je ook nummers in het geheugen zetten.
Het is voor mij ook al weer jaaaaren geleden, maar ik dacht dat je met de schakelaar mem op on deze geheugens kon programmeren en dat je die na het programmeren weer op off moest zetten zodat iemand ze niet per ongeluk kan wissen.

De R - RR - LN doet mij inderdaad ook denken aan het doorverbinden, maar omdat het een vrij oud toestel is zou ik denken dat er alleen doorverbinden met een sluiting naar aarde E.RE (de derde draad) mogelijk zou zijn. Pas later is de Flash toets T.BR er bij gekomen.

Je kunt dit echter vrij eenvoudig testen als je op de doorverbind toets druk en er ontstaat een verbinding met de 3e draad (ik dacht rechts onder) dan is het doorverbinden met een aardtoets hoor je tijdens het indrukken een korte onderbreking dan kan het een flash doorverbindtoets zijn.
Alleen zegt de term LN mij dan geheel niets.
Je kunt bij deze telefoon ook het belvolume instellen kan het daar ook wat mee te maken hebben?

Bij sommige oude toestellen als bijv. de Twintoon zit een dekseltje aan de onderkant waar verkort een handleidng op staat.

suc6

Gerrit Bakker
 
Oooooo :roll: Wat stom van me.
De vorige vraag was over een Locarno 16 ja.

NU over de ORLANDO 190
(Niet Locarno 190 dus, ik haalde de namen door elkaar)
Is voor kennis die zijn ouououde telefoons vervangt door 2ehands nieuwere, €€€ beetje probleem, vandaar.
(Met die Locarno zijn we helemaal oké gekomen, dank nogmaals)

Deze ORLANDO 190 lijkt me een prachttoestel ALS we het werkend krijgen ;-)
 
Begin gewoon even opnieuw in een nieuw onderwerp. Vraag opnieuw stellen met juiste model en de gehele omschrijving van het probleem.

Dat is het makkelijkst, want hier staan nu allemaal antwoorden met betrekking tot de Locarno modellen.

En het loopt nogal door elkaar heen zo.
Ook doordat ik niet in de gaten had dat het om een ander modelnummer ging... :oops:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan