Ik dacht dat de serie locarno speciaal voor senioren ontworpen waren, dus grote toetsen grote hoorn en een gehoor/luisterversterking.
Daarnaast heeft dit toestel een laatste nummerherhaling en ik dacht afhankelijk van de uitvoering kun je ook nummers in het geheugen zetten.
Het is voor mij ook al weer jaaaaren geleden, maar ik dacht dat je met de schakelaar mem op on deze geheugens kon programmeren en dat je die na het programmeren weer op off moest zetten zodat iemand ze niet per ongeluk kan wissen.
De R - RR - LN doet mij inderdaad ook denken aan het doorverbinden, maar omdat het een vrij oud toestel is zou ik denken dat er alleen doorverbinden met een sluiting naar aarde E.RE (de derde draad) mogelijk zou zijn. Pas later is de Flash toets T.BR er bij gekomen.
Je kunt dit echter vrij eenvoudig testen als je op de doorverbind toets druk en er ontstaat een verbinding met de 3e draad (ik dacht rechts onder) dan is het doorverbinden met een aardtoets hoor je tijdens het indrukken een korte onderbreking dan kan het een flash doorverbindtoets zijn.
Alleen zegt de term LN mij dan geheel niets.
Je kunt bij deze telefoon ook het belvolume instellen kan het daar ook wat mee te maken hebben?
Bij sommige oude toestellen als bijv. de Twintoon zit een dekseltje aan de onderkant waar verkort een handleidng op staat.
suc6
Gerrit Bakker