Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een bekend DHZ merk verf brengt in samenwerking met (verwijderd, mod) een aantal metallic muurverven op de markt.
Echter, van deze metallic muurverven hebben ze geen lak.
Mijn vraag is het volgende:
1. Bestaan er metallic hout mengverven (lak) en wat is de verkrijgbaarheid? Een verkoopster van een grote speciaalzaak had het niet, maar misschien een andere zaak proberen? Of bestaan deze wel, maar zijn deze zeer moeilijk aan te komen?
2. Als dit bestaat: kan ik dan beter (qua kleurechtheid) zowel metallic lak als muurverf laten mengen, of kan ik een bus muurverf van dat merk kopen, en dan alleen metallic lak laten mengen?
Groetjes, Jos
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.
Lak om te spuiten is wel te koop, of in de kleur te maken, dus met lak om te schilderen zal dat ook wel lukken.
Het zal toch wel anders opdrogen dan muurverf, en je gebruikt het niet op hetzelfde oppervlak, dus mocht er een beetje kleurverschil in zitten, dan zou ik me daar niet te veel van aantrekken.
Ik denk dat je beter bij een echte verfspeciaalzaak terecht kunt.
Er bestaat ook een blanke lak met metallic deeltjes er in. Dat kan je in een twee-lagen systeem gebruiken. Eerst de basiskleur en daar overheen de blanke lak met metallic. Dit bestaat ook weer om te spuiten. Ik weet niet of het zo ook te schilderen is.
Lak met metallic (aluminium) deeltjes er in, mag je niet te dik (in 1 keer) opbrengen anders zakt het aluminium naar beneden voordat de lak droog is.
Verf die geschikt is om op metaal toe te passen, zowel synthetisch als watergedragen kunnen perfect over hout, binnen althans zeker. Kwestie van het hout een gepaste grondlaag te geven.