Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo iedereen,
ik zit met een twijfel ivm welk product te gebruiken om het hout in de tuin te beschermen.
deze zomer is er in de tuin een rozenboog en tuinhekken geplaatst. nu zou ik deze voor de winter graag nog een bescherming geven.
ik zou graag een licht gekleurd product gebruiken omdat het hout gedurende de zomer toch sterk van kleur is veranderd.
ik heb zelf gedacht aan sadolin maar Xylamon zegt me ook wel iets omdat het product beschermd tegen schimmels, houtrot, houtworm, weersinvloeden en uv-stralen.
welk product is er het best of zijn er producten die meer aan te raden zijn?
Hulp bij deze klus
Misschien sluiten deze topics beter aan op jouw situatie:
Verder met deze klus
Deze discussie gaat verder op volgende pagina’s. De opgeslagen Klushulp hieronder is gebaseerd op het hele topic; lees ook de latere reacties.
Bekijk opgeslagen aanpak en producten voor dit hele topic
Waarom deze aanpak?
Lees de ervaringen hierboven of stel een vraag over jouw eigen situatie.
Wil je verder met jouw wasmachine?
Bekijk wat reparatie kan betekenen voor jouw machine, of bereid een vraag voor een reparateur voor.
Dit gaat over jouw machine. Vul in wat je zelf weet; een mogelijke oorzaak uit dit topic is nog geen diagnose voor jouw machine.