
Misschien niet het juiste topic, maar ik hoop dat jullie ervaring mij een goed advies kan geven.
Volgende week wordt de badkamer van onze nieuwbouwwoning betegeld - tegels 40x40. Nu vraagt het bouwbedrijf of ze de standaard 90*90 afschot (als dat zo heet) moet aanhouden of een andere maat.
Op de afbeelding staat een douche getekend, onze waterleiding/douchekop zit overigens aan de korte kant naast de deur.
Wij weten nog niet of we straks een wand van 90 of 120cm willen plaatsen. Dat wilden we eigenlijk op basis van ons gebruik - waar spettert het allemaal heen - bepalen.
Nu worden we keer op keer door het bouwbedrijf en anderen die het weten in verwarring gebracht.
Wat is op dit moment wijsheid? 90x90 aanhouden of ruim, 90 en 120 diep? Het laatste heeft mijn voorkeur, maar wat als je tzt een cabine zou willen plaatsen, dan staat het op het schuine deel:-(
Natuurlijk zou het bouwbedrijf hierover moeten adviseren, maar hun advies is vooral om nu al een wand te laten plaatsen:-(
Alvast bedankt.