Bauknecht wasmachine Stuttgart 1609 centrifugeert niet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Mijn net 2 jaar oude Bauknecht wasmachine Stuttgart 1609 centrifugeert niet. Het lampje 'Deur open' brandt constant en je kan de deur altijd open doen.

De wasprogramma's en het afpompen werken goed. Als ik het op intensief centrifugeren zet, maakt de machine een draai en springt de klok naar 0. Bij spoelen en centrifugeren gebeurt hetzelfde na enkele minuten.

Op dit forum heb ik enkele berichten gelezen over soortgelijke onderwerpen. Een van de adviezen was om naar de deurslot te kijken. De deur werkt (mechanisch gezien) goed.

Ik heb de frontplaat eraf gehaald en ziet het slotje er goed uit (tenminste van buiten af). Hoe kan ik controleren of het goed werkt?
Heeft verder iemand een ander advies?

Groeten,
Goce.
 
Niet verder aankomen en leverancier bellen, u loopt de kans garantie te verspelen, u mag verwachten dat een machine van twee jaar oud nog goed funtioneert.
Via google kunt zoeken op "consumentenrecht".

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan