Afvoerbuis T stuk "verwijderen"

Ik heb een standleiding waarop de "oude" badkamer nog aangesloten zat. Dat is de leiding die naar links loopt.
Nu is die niet meer nodig, en moet verwijderd worden.

111644_Capture_3.jpg


De uitdaging is dat er eigenlijk helemaal geen "uitstekend" deel van het T-stuk mag overblijven. Want er komt een koof om de afvoer, en die koof steekt anders voor het raam langs.
Het stukje "gewone" buis wat onder het T stuk zit, lijkt me net te kort om er een sok op te lijmen...

Wat is de beste manier om dit te doen?
 
Inmiddels heb ik trouwens bedacht dat ik gewoon beide T/Y stukken moet verwijderen en een nieuw Y stuk terugplaatsen. Ligt voor de hand.

Dan blijft een praktisch vraagje; wat is nou de beste manier om een gemonteerde afvoerbuis met weinig ruimte erachter, mooi haaks af te zagen?
 
Met een kabelzaag.
Voor de nieuwe situatie zou je ook nog een expansiestuk kunnen plaatsen en gebruik kunnen maken van T stuk met manchet.
 
Je kunt een trekzaag gebruiken.

12496_ScreenHunter_404_1.jpg


en dan ga je met behulp van 2 schuifsokken er tussen plaatsen deze hebben een manchet verbinding.

en onder de schuifsokken kan je een beugel maken zodat de sok niet naar beneden kan zakken door inkrimping en uitzetting.

12496_verbinding_tussen_twee_vaste_punten_1.jpg


je kunt er ook een stuk je pvc buis op lijmen buiten zijde buis dan zakt deze ook niet.

12496_12496_extra_buis_1_stukjes_onder_de_schuifsok_lijmen_1.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan