Afvoer wasbak komt uit in douchputje

Zie hieronder de foto. Ik zit met een uitdaging.

De afvoer van mijn wasbak, die aan de andere kant van de badkamer zit, komt uit op de plek waar de afvoer van douche ook op zit. Nu er heeft hiervoor dus een soort T-splitsing op gezeten, zodat de douchecabine + wasbak wegliep door de afvoer de "vloer" in.

Op de plek waar de afvoer nu dus de vloer in gaat, komt een douche putje omdat ik daar een douche ga maken.

Heeft iemand een idee/tip hoe nu verder met de afvoer van de wastafel?

125610_IMG_7146_1.jpg
 
Gewoon vloer moet open en dan leidingen aan passen van wastafel de vloer in en dan naar douche put met zij uitlaat.
 
Ik heb hetzelfde probleem. Woon in n huurhuis, kan niet zomaar de vloer open breken. Tot nu toe loopt het water van de wastafel gewoon de douchevloer op. Gaat wel maar n mooiere oplossing zou fijn zijn.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan