2 fase groep uitsplitsen naar 2 x 1

Status
Niet open voor verdere reacties.
A

Anonymous

Gast
Ik heb op zolder een keramische kookplaat (vorige bewoners gedaan) die ik zelden gebruik. Ik wil nu de 2 fasen ook gebruiken voor wasmachine en droger (elk 1 fase uiteraard). De kookplaat laat ik zitten, staat nooit gelijk aan met andere apparaten.
Mag dit?? 2 fase groep uitsplitsen naar 2 x 1?
 
Hi Arno,
als je de 2 fasen uit wilt splitsen naar 2 stopcantacten voor de wasmachine en droger mag dat. De installatie-automaten (zekeringen) die in je meterkast zitten mogen NIET losgekoppeld worden. Als het goed is zijn deze met een strip verbonden zodat als er een uit vliegt de ander automatisch meegaat. Omdat de fasen gezamenlijk in één buis lopen is dit namelijk verplicht.

Succes...
Roger
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan