Zonwering dmv aluminiumfolie

Haemmertime

Vaste beantwoorder
M'n buurman heeft een raam op de eerste etage "afgeplakt" met aluminium folie, dit omdat van 11-17 de zon er vol op staat. Zal een raam van 70x130 zijn, en erachter zit een studeerkamer met een verduisterend gordijn.
Ik vond dit niet eens zo'n gek idee, hoewel ik me afvraag wat dit met je glas doet. d'r zal iets van hr++ glas inzitten.
Hij maakte zich er niet zo'n zorgen om, en vond zonwering weg gegooid geld voor die 10 hete dagen per jaar.
Is dit een no go, of voor tijdelijk niet eens zo'n slecht idee.
 
ja daar had ik ook wel eens wat over gelezen, daarom raden ze die raamfolie's ook vaak af, maar hij heeft het los voor het raam gehangen, het zit dus niet geplakt of gekleefd op het raam.
 
Aan de binnenzijde wordt door de meeste glas leveranciers ook een minimale afstand tot het glas opgegeven, aan de buitenzijde mag het tegen het glas.
 
Als je kans hebt op thermische breuk, dan valt de effectiviteit ook wel tegen denk ik.
Zonwering hoort buiten.
 
Dat het buiten hoort ben ik compleet met je eens, maar voor die paar echt hete dagen per jaar kan ik zijn redenering ook wel snappen, het zit op de eerste etage waar je beroerd bij kunt, dus je hangt ook niet even een laken voor het kozijn.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan