Vochtige buitenmuur - voegwerk van de raamdorpel

Ik zag net dat de muur onder het raam vochtig is. Bij anderen in het rijtje is dat niet zo. Mijn eerste gedachte is dat er onder het raam iets niet goed is. Zou het van het slechte voegwerk van de raamdorpel komen?

IMG20240112093950.jpg IMG20240112093929.jpg IMG20240112100430.jpg
 
Let op na deze periode van regen lees je dat er meer zaken van natte gevels zijn.
Hoe lang woon je daar.
Inderdaad, die voegen zouden ervoor kunnen zorgen dat het water niet snel genoeg naar beneden kan lopen.
Op de foto lijkt het net of de ramdorpels te vlak liggen dat zal zeker ook van invloed kunnen zijn.
 
Dank voor de reactie. De raamdorpels lopen wel af. En ja, tis natuurlijk best nat geweest laatste tijd. Deze gevel is Noord-west. De gevel is paar jaar terug opnieuw gevoegd maar de raamdorpels is niets mee gedaan. Ik heb geen idee of dit al langer speelt, viel me vanochtend pas op.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
27
Weergaven
850
Reacties
2
Weergaven
339
Reacties
11
Weergaven
1K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via