V-snaar vervangen Miele W821

Status
Niet open voor verdere reacties.
Weet iemand op welke wijze de v-snaar van bovengenoemde wasmachine kan worden vervangen? hoor een vreemd geluid , waarschijnlijk van de v-snaar.
 
Snaren gaan bijna nooit defect van dit merk.
Indien u hier wel bij wilt zult u dat via de bovenzijde moeten doen.
De schroeven hiervan zitten aan de zijkanten van het bovenblad onder een afdekking.

Let op, haal het electra van de machine af!!
 
Ow, dan is er misschien toch iets anders aan de hand. Wanneer de trommel in beweging komt duurt het heel even en dan hoor je zo'n tjutjutjutju geluid. Stopt direct na het stoppen van de trommelbeweging. Frequentie van het geluid is ook niet zo laag,2 a 3 keer /sec. Zou het aan de koolborstels kunnen liggen.
Wel merk ik dat de trommel aan het einde van een zwaardere draai net nog rond kan komen waarbij het spoelen lampje gaat knipperen.
Maar dit is iets wat die al jaren doet. Dus als dat aan de koolborstels zou liggen dan was die er al veel eerder mee gestopt dunkt me.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan