trafo halogeen lamp

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Heb een vloerdimmer (230V) aan een trafo aangesloten die naar een halogeenlamp gaat (12V) . Het enige waar ik nu nog mee zit is hoe sluit ik m aan naar de lamp toe. Op 1 en 2 snap ik (denk ik) maar de blauwe en bruine die vanuit de halogeenlamp komen moeten die of op de 1 of 2 aangesloten worden? Heb geen ervaring. Sorry. Bij voorbaat dank.
trafo.jpg
 
230 volt heb je links aangesloten neem ik aan (op L en N)
Dan aan de rechterkant de lamp, blauw en bruin in een willekeurige 1 en 2. Neem voor de zekerheid wel dezelfde 1&2, dus bijvoorbeeld de buitenste. Maakt niet uit of blauw op 1 zit of bruin. Als je maar 1 lamp hebt, laat je de rest van se 1en en 2en onbenut.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan