Tegelen op een plaat achter het fornuis

Hallo allemaal,

Onze keuken is bijna gereed. Het fornuis (een klassieke van 110cm breed) staat zo'n 2,5cm met de achterwand van de muur af. Nu wil ik daar achter (tegen de wand, richting de afzuigkap) gaan tegelen met 10x10cm tegeltjes.

Mijn vraag: wat voor plaatmateriaal kan ik het beste gebruiken om die afstand van 2,5cm op te vullen en overheen te tegelen en moet dit nog bewerkt (voorgestreken?) worden?

Ik wilde 15mm MDF gebruiken maar lees ook dat dat wordt afgeraden door de werking die daarin zit. Wat adviseren jullie?

Groet,
Frank
 
Ik zit te denken aan een aluminium hoekprofiel of u-profiel, dat kunt u op de wand schroeven en de tegels daarop zetten.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan