Tegel voorzien van geprinte voeg

Status
Niet open voor verdere reacties.
Voor ons toilet heb ik Portugese tegels gekocht bij de bouwmarkt. Dit zijn 33x33 imitatietegels, met 4 patronen in 1 tegel, voorzien van wat lijkt een 1mm grijze voeg. Nu is ons huis wel uitgewerkt, maar 1mm voeg vind ik erg weinig, dit haalt ook de specificatie van het voegsel niet.
Klopt dit wel? Of is het de bedoeling dat ik zo’n tegel zelf ook voeg waardoor misschien een bredere voeg ontstaat (lijkt geen ruimte voor)? Een andere voegmaat aanhouden als op de tegel is geprint gaat lelijk uit zien vrees ik.

1E4358E6-2A51-48AB-82F8-3304C7E5E362.jpeg
 
Laatst bewerkt:
De print kun je niet voegen want deze is daar niet voor bedoeld. Kies gewoon een voegbreedte welke bij de tegel hoort, 1 mm is zeker te smal. Er zal dus verschil in voegbreedte zijn.

Het eindresultaat is veel meer afhankelijk van hoe goed (recht en vlak) de tegels liggen dan van de voegbreedte.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
119
Vloeren
kluswen
  • Hezzens
  • Vloeren
  • 12
  • 325
Reacties
12
Weergaven
325
Vloeren
Hezzens
Reacties
9
Weergaven
213
Vloeren
BertPleizier
Reacties
5
Weergaven
204
Vloeren
Rogeeke1
  • dejongarno
  • Vloeren
  • 3
  • 278
Reacties
3
Weergaven
278
Vloeren
jorisvanpaassen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu