Teak geeft af

Hallo,

Wij hebben via Mp een opiumtafel gekocht van teakhout. Deze mensen lakten de tafel niet, en maakten t schoon met soda. Vlekken deden ze met staalwol.

Alleen als ik de tafel nu afneem, geeft het hout steeds af. Ik heb bruin water.

Heeft iemand enig idee hoe dit kan of dat dit normaal is.
 
Volgens mij geeft teak altijd wel wat af, niet extreem, maar wel wat.
je kan hem eventueel aflakken met een extra matte parketlak, dan heb je dit niet meer, en dit zie je niet op het hout zitten, ook hoef je dan geen onderzetters meer te gebruiken.
 
Als de vorige eigenaar hem vaak schoonmaakte met soda is ie al lekker vetvrij, kwestie van even afnemen met een reiniger, licht opschuren, dan ben je ook alle vlekken kwijt en aflakken met een matte meubel of parketlak. dan ben je dat afgeven ook kwijt.
 
U kan het behandelen met een impregneer middel wat ze voor teaken dekken gebruiken, hebben we goede ervaring mee.

Merk staat in u PB.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan