Stuccen op spaanplaat

Status
Niet open voor verdere reacties.
Onze dakkapellen zijn afgetimmerd met spaanplaat, deels met groene spaanplaat.
Nu willen wij de hele zolder laten stuccen, alleen zegt de ene stucadoor dat je wel over spaanplaat heen kunt stuccen en de andere zegt van niet. Om problemen in de toekomst te voorkomen zou ik het nu graag zeker willen weten. Wat is jullie advies?
Alvast bedankt maar weer voor het meedenken.
 
Als het nieuw is en geplaatst zijn het mischien wel vochtdichte platen zal dan niet goed hechten lijkt mij
 
De groene horen bij de dakkapel, het zijn met melamine verlijmde spaanplaten. De andere zijn gewone. De stucadoor die in eerste instantie zou komen zei dat spaanplaat heel makkelijk te stuccen was waardoor we de rest van de zolder ook hiermee hebben afgetimmerd. Dus dan zou er nog een laag overheen komen.
Dus de enige optie is gipsplaten er overheen?

alvast bedankt maar weer
 
Heb ff met mijn eigen stucadoor ge-smst niet doen was wat ik zelf ook dacht heb namelijk ook mijn dakkapel mnieuw in opbouw. en deze jongen heeft mijn hele huis al gedaan vakman.

is lage btw nog steeds toepasbaar misschien?
 
Huizen van meer dan zoveel jaar oud hebben blijde bewoners die zes procent btw mogen betalen :wink:

dit zouden je eigen stuc,s ook wel weten dan
 
Zoals ik net vertelde heb ik ondertussen geen stucadoor meer en moet op zoek naar een andere, maar wil er nu wel zeker van zijn dat het huis daadwerkelijk stucklaar is.

Ons huis is ongeveer 30 jaar oud.

geldt die BTW regeling dan ook? of oet het ouder zijn.
 
Ouder dan 15 jaar -> btw tarief van 6 %. Dus dat red je wel. En inderdaad nooit stuccen op spaanplaat. Op geen enkele houtsoort trouwens.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan