Stofzuigersnoer Miele S251i

Status
Niet open voor verdere reacties.
Waarschijnlijk heb ik te hard aan mijn Miele S251i stofzuigersnoer getrokken waardoor hij binnenin niet goed contact meer maakt. Nu heb ik alle schroeven die ik zie verwijderd om de kap eraf te halen maar hij blijft muurvast zitten. Weet iemand hoe ik die stofzuiger uit elkaar krijg om zo het snoer opnieuw vast te zetten of gaat dit niet en heb ik een nieuw onderdeel nodig?
 
Ik heb een S310i uit elkaar gehaald en ik moet zeggen dat ging redelijk vlot. Er is niets afgebroken en ik kreeg de stofzuiger ook weer in elkaar. De kap die over de motor zit zat bij mij redelijk strak. Na wat rommelen kwam de kap omhoog.
 
Meestal zitten er onder de rubberen afdichting van het deksel waar de stofzak in gaat ook nog een paar schroeven.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan