Schakelaar met bewegingsensor en timer

Ik heb 2 van deze wandschakelaars in huis (ik denk merk NIKO want afdekplaatjes zijn Niko). Hoe kan ik hier de tijdsvertraging afregelen? Lang drukken op de bovenste deel (links of rechts) zorgt voor knippersignaal maar geen effect op timer of bewegingssensor.

Thanks for help

WhatsApp Image 2023-11-14 at 21.41.55.jpeg
 
Kun je niet dat bovenste stukje plastic er af klikken? Dan zitten daar waarschijnlijk potmeters om één en ander in te stellen
 
Ik weet het niet zeker, blijkt eerder ook (tuimel)schakelaar te zijn want reageert met knippersignaal na lang indrukken, ik durf niet af klikken zonder zeker te zijn .... Iemand?
 
Schroef anders het hele ding eens uit de muur? Wellicht vind je aan de achterkant een typenummer o.i.d. en brengt dat je bij een handleiding.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan