Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heren ik wil de zijkanten van de terrasoverkapping dicht maken,nu heb ik een plaat van 2,5 meter lang 1,05 meter breed.Deze wil ik in de lengte zagen i.v.m verstek dus de kanalen worden dan schuin doorgezaagd moet ik nog ergens op letten.
Even een tapje plakken op de plaat.
Deze in de lijn van de schuinte.
Op de tape de streep zetten voor het zagen.
Met een handzaag of decoupeerzaag zagen goed fijn blad.
Was dit weekend op zoek naar informatie over het zagen van polycarbonaat en kwam jullie topic tegen. Vond zojuist een artikel op x met hele handige informatie over het zagen van polycarbonaat en ook over het zelf maken van een overkapping. Denk niet dat jullie hier wat aan hebben, maar misschien andere lezers die dit topic via Google vinden wel.
Wat leuk Zaagmans, je eerste post hier en gelijk reclame maken. Werk je daar soms? Erst de forumregels lezen voordat je weer wat post.
Links verwijderd